Wat vinden onze leden?
"Wat ik ook leuk vind is dat mannen en vrouwen, jong en oud samen trainen.”90 graden is niets voor ons
Het is zitten is al ruim een jaar 'het nieuwe roken'. Om op eenvoudige wijze stress en spanning kwijt te raken wordt aangeraden regelmatig van houding te wisselen. Ons lichaam is niet gebouwd om langdurig een hoek van negentig graden aan te houden. Wil je weten wat nodig is? Lees hier verder.
Regelmatig wisselen van houding is goed voor ons. Voor de productiviteit en ook voor onze creativiteit. Bewegen stimuleert immers ook de interactie tussen de beide hersenhelften. Dat is goed voor de creativiteit.
Tacoyo biedt een oplossing. Het is een intervaltraining waarbij houdingen worden afgewisseld. Voor meer spierkracht, souplesse en lenigheid maar ook voor meer uithoudingsvermogen. Stress en spanning wordt op actieve wijze te lijf gegaan. Nieuwsgierig? Volg gerust een proefles. Veel plezier!
Terug naar het nieuwsoverzicht
Deze pagina is gepubliceerd op: 2016 juni 23